Wegańskie martensy w wersji Marca Jacobsa!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Po dziesięciu latach od wprowadzenia na rynek wegańskiej wersji kultowych butów Dr. Martens, marka przygotowała rocznicowy model według projektu Marca Jacobsa.  

Klasyczny model Dr. Martens1460 został na nowo zinterpretowany. Buty zostały przygotowane z materiałów wegańskich, które stanowiąc alternatywę dla skóry zwierząt.

„Jacobs irytuje establishment od czasu słynnego pokazu w 1993 roku, kiedy na wybieg wysłał modeli w sukienkach i butach Dr. Martens. To było szokujące. I zdefiniowało tamtą epokę. Rewolucyjna kolekcja utorowała drogę dekadom projektów i kolekcji inspirowanych grunge’owym stylem” – czytamy w informacji marki Dr. Martens.

breezyvogue

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie plakaty do kuchni wybrać?
Jakie plakaty do kuchni wybrać?
Ozdobienie ścian to idealny sposób na ożywienie przestrzeni. Takie działanie sprawi, że stanie się ono bardziej przytulne. Dlatego jeśli chcesz zaopatrzyć swoje wnętrze w plakaty kuchnia to miejsce, w którym zdecydowanie muszą zagościć. 
Jak stylizować srebrne pierścionki z kamieniami: inspiracje i praktyczne porady
Jak stylizować srebrne pierścionki z kamieniami: inspiracje i praktyczne porady
Odśwież swoją biżuterię, dowiedz się, jak poprawnie stylizować srebrne pierścionki z kamieniami. Odkryj inspiracje i uzyskaj praktyczne porady, które pomogą Ci podkreślić Twój indywidualny styl.
Jak spakować dziecko na wakacje?
Jak spakować dziecko na wakacje?
Każdy rodzic, który pakuje swoją pociechę na letni lub zimowy wyjazd, chce, aby dziecko miało w bagażu wszystko, co zapewni […]